W październiku rozpoczęłam pierwsze próby nagrywania sesji. Na razie idzie mi to tak sobie, uczę się obsługi OBS-a i Audacity, odszumiania, normalizowania i tak dalej.

Nigdy nie będziesz szła sama! Koniec miesiąca to z kolei protesty, musiałam wyjść na ulice. Prawo do aborcji się po prostu nam należy, to kwestia naszego zdrowia, życia i możliwości decydowania o sobie.

Tutaj deklaracja z mojej strony: cokolwiek prowadzę i będę w przyszłości, w organizowanych przeze mnie grach trzymam wolny slot dla innej kobiety lub osoby nb, a przynajmniej dla kogoś spoza grona dobrych znajomych.

*Gwiazdką oznaczam systemy, w które zagrałam po raz pierwszy, liczba w nawiasie to zagrane sesje.

  • Band of Blades (2) – bardzo źle mi się grało tę kampanię. Rozjazd sposobów grania, za mało angażujące. W listopadzie zorientuję się, że coraz bardziej niechętnie przychodzę na kolejną sesję, zrezygnuję. Okaże się wtedy, że nie tylko ja nie mam ochoty grać i dwie inne osoby przyznają się do podobnych odczuć. Z ulgą i żalem zakończymy kampanię po jakichś 8 sesjach.
  • Mouseguard 2e (1) – sesja pokazowa Factory of Ideas. Mam do demowych gier trochę pecha niestety. Tutaj nie było zasady, która by nie była przekręcona. Jestem dobrej myśli, mój feedback został wysłuchany i zastosowany, jak wnioskuję z info od gracza, ktory grał u tej samej prowadzącej
  • Spalinowe stado (Apocalypse World 2ed) (4) – kaseta we wpisie to dzieło jednego z graczy.
  • Blades in the Dark (3) – kampania u Mansfelda, kocha się ją trudną miłością. W grupie bardzo się ścieramy i docieramy, próbujemy pogodzić różne potrzeby, wyrwać swój kawałek spotlightu i poskromić się, żeby dać innym miejsce. Plus nagle pojawiające się w podręczniku zasady, co to ich wcześniej nigdy nie było – więc doczytujemy i pogłębiamy nasze rozumienie gry. Jest fajnie, ale to bardzo trudna miłość. Raporty są u Mansfelda, postawcie mu kawę.
  • Love in the Time of Seid (1) – miłość, zdrada, władza i magia. Wafergix nagrał, zapraszam. Jedna z gier, które zmuszają do użycia pewnych technik, a jednocześnie uczą ich.
  • Murderous Ghosts (1)
  • Love in the Time of Khvareneh (1)
  • Onyksowe Labirynty (3)

Razem:  13 sesji, 0 nowych tytułów.