2013-11-02 21:30:06

Kilka pomysłów na to, jak wprowadzić orgię na sesję (z opisami seksu znaczącymi dla rozwoju fabuły). Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby i ostrzegam – niekoniecznie będzie podniecająco. Seks na sesji może pełnić wiele funkcji.

Wykorzystajmy prosty przykład: starożytny Rzym i orgię u senatora. Kolumny, niewolnicy i niewolnice, togi, wiele bóstw i ogólna deprawacja. W sam raz okoliczności na orgię, choć wszystkie poniższe pomysły można przenieść w inne realia.

Po pierwsze orgię trzeba zorganizować. Jest to świetny pomysł na przygodę społeczną i polityczną. Senator, dla którego pracują wasze postacie, chce urządzić orgię, która przysłuży się jego karierze. Trzeba zorganizować piękne niewolnice i umięśnionych niewolników, trzeba zaprosić znane osoby i to tak, żeby chciały przyjść i głosiły sławę waszego pracodawcy. Kupić i sprawdzić żywność, alkohol. Senator ma wielu wrogów, którzy chcieliby przeszkodzić w powodzeniu orgii: zatruć lub zepsuć jedzenie, podmienić wino na tanie i niskiej jakości. Postacie muszą zniechęcić nudziarzy i inne osoby, które mogłyby zepsuć tak wyjątkową imprezę, i zrobić to tak, żeby nikt nie poczuł się urażony. Zadbać o rozrywki i public relations – nikt nie chce, żeby na murach Rzymu pisano niefajne rzeczy o senatorze i jego orgiach (autentyczny napis: “Każdy kto nie zaprosi mnie na orgię, jest barbarzyńcą”). Przygotować wszystko tak, żeby senator nie popadł w zbyt duże długi.

To wszystko przygotowania, a co dopiero nadzorowanie orgii. Pijany szlachetnie urodzony wyraźnie dąży do seksualnego skandalu (seks z kimś z niższej/wyższej sfery, niedozwolone czynności seksualne – orgia orgią, ale ludzie patrzą, a senator poniesie tego konsekwencje). Co z tym zrobią postacie? Ktoś nie czuje się dobrze na orgii i stroni od towarzystwa. Zadaniem postaci będzie poznanie jej/jego upodobań i zapewnienie jej/jemu odpowiedniego towarzystwa na czas imprezy (nawet jeśli będzie chodziło tylko o rozmowę na temat poezji Owidiusza). Ktoś w trakcie stosunku wymienia najnowsze plotki polityczne lub wojskowe. Rolą postaci jest podsłuchanie ich. Seks na orgii może być początkiem lub końcem sojuszy politycznych: wasze postacie muszą wiedzieć kto z kim i jak uprawiał seks. Czasami nawet z jakim skutkiem. Nieudany seks  może skłócić kochanków lub zniechęcić kogoś do danej osoby, a senator wolałby o tym wiedzieć.

Mało? Czy na orgii jest ktoś, kto którąś z postaci graczy podnieca, zauroczył czy po prostu jest dla niej wzorem? Jeśli tak, postać ma ciekawy do rozegrania konflikt osobisty / konflikt interesów. Czy postacie są z niższej sfery i muszą zarządzać niehamującymi się możnymi? Wymaga to od nich taktu, czasami pójścia na ustępstwa lub użycia innych, mniej legalnych metod działania (które nie powinny wyjść  na jaw).

Może jednak postacie mają inne zadanie: dokonać na orgii skrytobójstwa. Wydaje się to proste, nikt nie nosi broni, ludzie są pijani oraz zajęci seksem i innymi rozrywkami. Znowu tylko z pozoru. Jak postacie przemycą broń? Jak dostaną się na orgię? Jako obsługa, może dostaną zaproszenie (jeśli tak, muszą podwójnie uważać, są już znani), wkradną się? Jak się wtopią w tłum?  Czy któraś z postaci ma cechy charakterystyczne, które ułatwią jej rozpoznanie (blizny, tatuaże, kolor skóry, kolor włosów, wzrost, waga, wielkość penisa)? Czy zaangażują się w orgię dla przykrywki i czy nie zapomną o zadaniu? Trzeba zaaranżować odpowiednie warunki. Zadbać o brak lub uciszenie świadków. Dowiedzieć się o upodobaniach ofiary. Może da się je w jakiś sposób wykorzystać. Ważna nawet może być pozycja seksualna, w której ofiara uprawia seks. Jeśli jest na górze, prawdopodobnie odsłania plecy. Jeśli jest na dole, postacie mają do niej utrudniony dostęp i muszą zrobić coś z jej kochankiem/kochanką/kochankami. Może opiera się o cienką ścianę i można przez ścianę właśnie wbić ofierze nóż lub miecz w plecy. Konieczne będzie określenie podstawowych informacji do wykorzystania tej sytuacji.

Może jednak senator obawia się wrogów chcących po prostu jego i gości zaatakować w trakcie orgii. Będzie to ciekawy problem dla postaci. Gdzie i jak rozstawić straże. Jak upilnować, żeby goście się nie rozchodzili i nie byli łatwymi celami. Jak rozpoznać napastników od uczestników i uczestniczek orgii lub obsługi. Może orgia jest rytualna i ma się odbyć na polanie w lesie, a ludzie wyszukują bardziej intymne miejsca jak na przykład oliwkowy zagajnik na uboczu. Czy hałasy orgii zagłuszą podchodzących przeciwników? Spore wyzwanie nawet dla doświadczonych wojskowych.

Ciekawym problemem będzie dla postaci towarzyszenie żonie innego senatora, który nie został zaproszony (bo jest nudny i pruderyjny). Otóż niezaproszony senator dał postaciom listę: nie życzy sobie, żeby jego żona spółkowała z określonymi osobami, a postacie graczy powinny tego dopilnować (może też nie życzyć sobie innych konkretnych zachowań). Jak postacie będą rozstrzygać sytuacje nieprzewidziane na liście? Jakie rozrywki zastępcze zaaranżują dla żony senatora? Jak będą próbować ją powstrzymać, sami będąc niższego stanu, jeśli w ogóle? Jak zatuszują problemy, gdy sytuacja wymknie się spod kontroli? Czy i jak pozwolą się przekupić?

Te i pewnie jeszcze wiele innych sytuacji może wydarzyć się na orgii lub w trakcie jej przygotowania. I to właśnie jest ciekawe.

Wolisz ostrygi czy ślimaki, Antoniuszu?