Robię korekty i redakcje, szczególnie erpeżków. Jeśli chcesz, żeby twoją grę (tłumaczenie lub dzieło własne) dało się czytać, zgłoś się do mnie.

Oprócz tego oferuję konsultacje erpegowe. Na grach fabularnych, narracyjnych i story-grach znam się jak mało kto. Chętnie zapoznam się z tym, co tworzysz, zidentyfikuję problemy, zaproponuję literaturę i możliwe rozwiązania.

Jeśli podoba ci się to, co czytasz, postaw mi kawę! [kofi]

Kontakt: nakedfemalegiant@gmail.com


Praca z Olą to prawdziwa przyjemność. To niezwykle wnikliwa redaktorka, która pochyla się nad najdrobniejszym szczegółem, aby tekst był jak najlepszy w odbiorze. Jest ona również ekspertką w dziedzinie gier fabularnych spod szyldu indie. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie zrealizować jeszcze więcej projektów!

Tomasz Chmielik, wydawnictwo Stinger Press

W kwietniu 2017 roku Olka napisała ponad dwie strony komentarzy i uwag do prototypu mojej gry „Wyjątkowi Bohaterowie i Niezwykłe Zagrożenia”. Dzięki tak obszernemu feedbackowi mogłem wyeliminować z podręcznika większość niejasności, błędów logicznych i dwuznaczności. Zastosowałem się również do uwag odnośnie ułożenia treści w podręczniku, co pozytywnie wpłynęło na odbiór gry przez czytelników. Cenię sobie w jej pracy umiejętność wyłapania nieoczywistych powiązań i zbędnych komplikacji w zasadach. Jeśli w przyszłości będę pisał nową grę fabularną, to na pewno znów zgłoszę się do Olki po informację zwrotną.

Michał „kuglarz” Dzidt, Wyjątkowi Bohaterowie i Niezwykłe Zagrożenia

Aleksandra has playtested and provided feedback on three games I have yet to finish and publish. It’s rare to find RPG and storytelling design conversation that’s informed by having played many many games, with a wide range of play styles, and also by an understanding of collaboration, creativity, and group social dynamics. Aleksandra is among the best design consultants I know.

Paul Czege, My Life with Master, The Clay that Woke